کیوکوشین کنپو کاراته استان همدان

سنسی محمدی نماینده بانوان WKKO در استان همدان

ثبت نام در باشگاه کیوکوشین
کاتاهای کیوکوشین
اصطلاحات پایه ای کیوکوشین
سوگندنامه کیوکوشین
سوسای اویاما بنیانگذار کیوکوشین کاراته
کیوکوشین اولین و قویترین سبک کاراته آزاد

اخبار و گالری سبک

دیدار و گفتگوی هانشی کاتبی ریاست محترم سبک با شیهان علیرضا یزدانی نماینده کاماکورا در ایران

طی جلسه ای عصر امروز یکم فروردین ماه ۱۴۰۱ شیهان علیرضا یزدانی نماینده کاماکورا در ایران به اتفاق هانشی کاتبی دیدار و گفتگو داشتند. در این جلسه در باب چگونگی هدایت قهرمانان ملی سبک و مسابقات بین‌المللی و برون مرزی از جمله بازیهای اروپایی و جهانی مرکز سازمان کنپو و کاماکورا گفتگو شد. لازم به ذکر است که برای استاژ فنی بازی های کشوری سبک در استان البرز و مناطق اندیشه تصمیمات کلی اتخاذ گردید.

روابط عمومی کیوکوشین کنپو کای کان کاراته.شیهان حمزه لو.
 
برگذاری مسابقات قهرمانی کشور کیوکوشین کنپو کای

مسابقات کشوری سبک وزین کیوکوشین کنپو کای در تاریخ 14 و 15 بهمن ماه 1400 در سالن شهید معتمدی (کارگران) تهران در دو بخش آقایان و بانوان، با ۵۲ جدول در اوزان مختلف و رده های سنی طبق بخشنامه و در دو رده زیر قهوه ای و بالای قهوه ای برگزار گردید.
این دوره از مسابقات نیز با تلاوت آیاتی از قرآن کریم، سرود ملی کشور، سوگندنامه کیوکوشین و همچنین سخنان رئیس و نایب رئیس سبک کیوکوشین کنپو و رژه تیم ها در ساعت 9 صبح آغاز شد و خاتمه مسابقات در ساعت 6 عصر با اهدا حکم و مدال نفرات برتر و اهدا کاپ های تیمی توسط ریاست محترم سبک هانشی کاتبی همراه بود.
لازم به توضیح است که  در این دوره از مسابقات  ۲۱۰ شرکت کننده از هفت استان کشور شامل:  تهران - مازندران - اصفهان - آدربایجان شرقی - خراسان رضوی - کرمان - کرمانشاه حضور داشتند. و در نهایت نتایج این مسابقات به شرح زیر میباشد:

نتایج مسابقات در بخش آقایان:

...

 

نتایج مسابقات در بخش بانوان:

اول  تهران  ۲۷ طلا  ۲۷ نقره  ۳۰ برنز
جمع امتیاز  ۶۳۶
دوم  مارندران  ۸ طلا  ۸ نقره  ۹ برنز
جمع امتیاز   ۱۸۹
سوم  کرمان  ۷ طلا  ۵ نقره  ۳ برنز
جمع امتیاز  ۱۲۵
چهارم  کرمانشاه  ۵ طلا  ۳ نقره  ۱برنز 
جمع امتیاز  ۷۹ امتیاز