کیوکوشین کنپو کاراته استان همدان

سنسی محمدی نماینده رسمی سازمان جهانی WKKO در استان همدان

ثبت نام در باشگاه کیوکوشین
کاتاهای کیوکوشین
اصطلاحات پایه ای کیوکوشین
سوگندنامه کیوکوشین
سوسای اویاما بنیانگذار کیوکوشین کاراته
کیوکوشین اولین و قویترین سبک کاراته آزاد

اخبار و گالری


کسب مدال نقره و برنز در مسابقات کشوری سبک‌های آزاد


مسابقات کشوری کیوکوشین بایاکورن در تاریخ پانزدهم و شانزدهم تیر ماه سال 1402 به میزبانی استان همدان برگذار شد، سبک کیوکوشین کنپو همدان با نمایندگی سنسی محمدی در این مسابقات موفق به دریافت یک مدال نقره و دو مدال برنز شدند.

مسابقات کشوری کیوکوشین
مسابقات کارته آزاد
مسابقات کشوری کیوکوشین

برگذاری استاژ داوری سبک‌های آزاد همدان با مدرسی شیهان علمداریان

استاژ داوری سبک‌های آزاد استان همدان با مدرسی شیهان علمداریان در روز جمعه مورخ 26 خرداد 1402 از ساعت 8 الی 13 در سالن اجتماعات استادیوم قدس همدان برگذار شد. هنرجویان سبک کیوکوشین کنپو همدان با نمایندگی سنسی محمدی از دو باشگاه نیلی و الوند در این استاژ حضور به هم رساندند.

استاژ داوری
استاژ داوری
استاژ داوری
اردوی دسته جمعی کیوکوشین کنپو همدان

گردش تفریحی هنرجویان سبک کیوکوشین کنپو در باشگاه الوند با مربیگری سنسی محمدی، به مقصد تپه تفریحی توریستی عباس آباد همدان مورخ دوشنبه 15 خرداد 1402 انجام شد. در این گردش تفریحی 20 نفر از هنرجویان سانس بزرگسال و خردسال سنسی محمدی به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

اردوی کیوکوشین کنپو همدان با مربیگری سنسی محمدی
اردوی کیوکوشین کنپو همدان با مربیگری سنسی محمدی
اردوی سبک کیوکوشین کنپو همدان با مربیگری سنسی محمدی


همایش پیاده روی خانواده بزرگ کاراته استان همدان
همایش پیاده روی خانواده بزرگ کاراته استان همدان جمعه پنجم خرداد با حضور دبیر محترم هیات کاراته استاد شهگل و ریاست محترم کاراته آزاد استان شیهان فرهاد منوچهری و جمعی از اساتید برجسته انجام شد. کیوکوشین کنپو استان همدان با حضور هنرجویان باشگاه شهید نیلی و باشگاه شهدای الوند با مربیگری سنسی محمدی در این همایش شورانگیز حضور به هم رساندند. پیاده روی از میدان قائم به سمت تپه های توریستی تفریحی عباس آباد از ساعت 7 الی 11 صبح انجام و در انتهای مراسم به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود به شرکت کنندگان اعطا شد.

همایش پیاده روی کاراته کاهای استان همدان
همایش بزرگ پیاده روی خانواده کاراته استان همدان
همایش بزرگ پیاده روی خانواده کاراته استان همدان
همایش پیاده روی کاراته کاهای همدانهمایش پیاده روی کاراته کاهای همدان
همایش بزرگ پیاده روی کاراته‌کاهای استان همدان و حضور هنرجویان نوجوان و نونهال سبک کیوکوشین کنپو


برگذاری جلسه غیررسمی بانوان سبک‌های آزاد کاراته استان همدان
جلسه غیررسمی بانوان سبک‌های آزاد کاراته استان همدان با حضور نمایندگان و مسولان در سال جدید مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ روز پنجشنبه به صرف افطار در سایت اداری خانه کاراته برگذار شد. در این جلسه غیررسمی گفتگویی در باب مشکلات موجود در کاراته بانوان استان صورت پذیرفت همچنین پیشنهاد جدا شدن کاراته بانوان از زیرگروه آقایان مطرح شد که سنسی محمدی به عنوان نماینده یکی از سبک‌های آزاد کاراته بانوان استان نظر خود را اعلام و اذعان داشتند "متاسفانهبا توجه به نقاط ضعف فراوان و عدم توانایی در حل و مدیریت مسائل خرد و کلان در بخش کاراته بانوان استان، عملی شدن این موضوع موجب ضعف و اضمحلال کاراته آزاد بانوان استان خواهد بود"، و به صورت علنی مخالفت خود را با این پیشنهاد ابراز داشتند. اوس.
 
جلسه سبک های آزاد بانوان استان همدان با حضور سنسی محمدی نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کنپو کاراته
جلسه سبک‌های آزاد کاراته بانوان استان همدان با حضور سنسی محمدی (سمت راست تصویر)


آخرین تمرین سال 1401 در زمین فوتبال و اعطای احکام ارتقاء کمربند

آخرین تمرین باشگاهی سال 1401 سبک کیوکوشین کنپو همدان مورخ پنجشنبه بیست و پنجم اسفند در زمین فوتبال باشگاه الوند انجام شد، این تمرین با دویدن دور تا دور مستطیل سبز آغاز و با اجرای کاتاهای هماهنگ هنرجویان و اعطای احکام هنرجویانی که در آزمون ارتقاء کمربند مورخ 21 و 23 اسفند قبول شدند، پایان یافت.سنسی محمدی در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای هنرجویان، رعایت آداب و احترام به رده های بالاتر را از اصول اساسی کیوکوشین کاراته دانستند و در انتها در جهت کسب موفقیت های بزرگ تمرکز بر اهداف و بی توجهی به سخنان بیهوده را خواستار شدند.

تمرین باشگاهی کیوکوشین کنپو کای همدان در زمین فوتبال

تمرین باشگاهی کیوکوشین کنپو کای همدان در زمین فوتبال
اعطای احکام کمربند درآخرین تمرین سال1401
برگذاری جلسه هماهنگی سبک‌های کاراته آزاد استان همدان

جلسه هماهنگی مسئولین سبکهای آزاد استان همدان مورخ پنجشنبه 18 اسفند 1401 با حضور ریاست محترم هیات کاراته جناب آقای دکتر وفایی و دبیر محترم هیأت کاراته و اعضاء هیأت رئیسه  و مسئول سبکهای  کاراته آزاد از ساعت ۱۵ لغایت ۱9 در سالن جلسات وزارت ورزش استان همدان برگذار شد.
در ابتدا جناب آقای دکتر وفایی تلاش و همدلی و اتحاد هرچه بیشتر در سبکهای آزاد را رمز موفقیت روز افزون کاراته آزاد استان دانستند و در ادامه مسئول سبکهای کاراته آزاد استان شیهان فرهاد منوچهری با هدف تقویت بُعد فرهنگی و ادبی ورزشکاران این رشته و با ذکر سخنی از سوسای اویاما "هدف از کیوکوشین کاراته پیروزی یا شکست نیست بلکه تکامل شخصیتی کیوکوشین کاها می‌باشد"، شرکت حداکثری در مسابقه انشاء نویسی در رده زیر نوجوان را خواستار شدند، همچنین در طول جلسه دبیر سبکهای  آزاد شیهان یاسر منوچهری عملکرد کاراته سبکهای آزاد در سال ۱۴۰۱ را تیتر وار قرائت کردند،
در این جلسه سنسی محمدی نماینده کیوکوشین کنپو استان همدان ضمن معرفی خود به وجود مشکلات و کارشکنی‌ در بخش بانوان اشاراتی داشتند و در انتها استاد ملتی همه مربیان و مسئولین رو به اتحاد و همبستگی به محبت و یکپارچگی بیشتر و بهتر دعوت کردند.


برگزاری جلسه هماهنگی سبک‌های کاراته آزاد استان همدان
برگزاری جلسه هماهنگی سبک‌های کاراته آزاد استان همدانکسب سه مدال طلا و دو نقره در مسابقات کشوری سبک‌های آزاد

مسابقات قهرمانی کشور سبک‌های آزاد به میزبانی استان همدان با شرکت بیش از ششصد نفر شرکت کننده از نه استان کشور در تاریخ چهارم و پنجم اسفند 1401 در بخش بانوان و آقایان در کلیه رده‌های سنی تحت عنوان جام تجلیل از بنیانگذار کاراته آزاد همدان استاد فرهاد منوچهری برگزار گردید.در این مسابقات سبک کیوکوشین کنپو بانوان همدان با مربیگری سنسی محمدی با چهار شرکت کننده در رده های نوجوان، نونهال و نوباوگان موفق به دریافت 3 مدال طلا و دو مدال نقره شدند.
 
مسابقات قهرمانی کشور سبک‌های آزاد کاراته به میزبانی استان همدان

مسابقات قهرمانی کشور سبک‌های آزاد کاراته به میزبانی استان همدان
مسابقات قهرمانی کشور سبک‌های آزاد کاراته به میزبانی استان همدان


اسامی مدال آوران سبک کیوکوشین کنپو بانوان همدان
با مربیگری سنسی محمدیبه شرح زیر می‌باشد: مرجان قربانی نظر در رده نوجوان مدال طلا (کمیته) - آیسانا زرین شعاع در رده نونهال مدال طلا (کمیته) - هستی امیری در رده نونهال مدال نقره (کمیته) - محنا افشاری در رده نوباوگان مدال طلا (کاتا) و نقره (کمیته).

کسب سه مدال طلا و دو نقره با مربیگری سنسی محمدی
کسب سه مدال طلا و دو نقره با مربیگری سنسی محمدی


و در پايان مسابقات تیم هیئت کاراته بانوان همدان بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم استان کرمانشاه نائب قهرمان شد و تیم اردبیل و تیم لرستان مشترکا مقام سوم را کسب کردند. تیم استان کردستان کاپ اخلاق و تیم استان تهران کاپ جنگندگی را بدست آوردند.

 کاپ قهرمانی تیم هیات کاراته استان همدان با حضور مربیان و مسولان هیات کاراته استان
کاپ قهرمانی تیم هیات کاراته استان همدان با حضور مربیان و مسولان هیات کاراته استان

 حضور در استاژ داوری سبک‌های آزاداستان همدان

استاژ داوری کاراته (سبک‌های آزاد) استان همدان با تدریس شیهان علمداریان و حضور اساتید برجسته سبک های آزاد استان در تاریخ 21 بهمن 1401 از ساعت  8 صبح تا 13:30 بعداظهر در دو بخش بانوان و آقایان در باشگاه ولایت استان همدان برگذار شد. در این استاژ شرکت کنندگانی از سبک‌هایکیوکوشین کنپو کای، کیوکوشین ماتسوشیما، کیوکوشین کاراته اوکیناوایی، کیوکوشین ناکامورا، بودو کیوکوشین، کیوکوشین ایچی گکی و کیوکوشین توسرکان حضور به هم رساندند و مدرس اسـاژ شیهان علمداریان علاوه بر تدریس قوانین داوری، قوانین مبارزات سوپر فایت را نیز تشریح کرده و در بخش آخر با اجرای مبارزات نمایشی به صورت عملی قوانین داوری نیز شرح داده شد.


استاژ داوری سبک های آزاد استان همدان با حضور سبک  کیوکوشین کنپو همدان
استاژ داوری سبک های آزاد استان همدان با تدریس شیهان علمداریان